Walizka Samsonite SCure 79
Zdjęcia 20 |
Samsonite SCure 79 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsonite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsonite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsonite SCure 79
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsonite SCure Walizka Zielony Limonkowy M 69 cm - 79 l 49307/1515 | 825 zł |
Walizka średnia Samsonite S'Cure 79 l - petrol blue | 999 zł |
Samsonite SCure Spinner M walizka 69 cm 79 l niebieski ICY Blue Niebieski | 861 zł |
Samsonite SCure Spinner M walizka 69 cm 79 l żółty Honey Yellow Żółty Hone | 862 zł |
Modyfikacje Samsonite SCure
Ceny na Samsonite SCure |
---|---|---|---|---|
Samsonite SCure 34 | od 950 zł | 6 oferty | ||
Samsonite SCure 79 | od 825 zł | 4 oferty | ||
Samsonite SCure 102 | od 707 zł | 5 oferty | ||
Samsonite SCure 138 | od 1 099 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →