Walizka Samsonite SCure 138
Zdjęcia 12 |
Samsonite SCure 138 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsonite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsonite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsonite SCure 138
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Walizka duża XL Samsonite S'Cure 138 l - crimson red | 1 099 zł |
Walizka duża XL Samsonite S'Cure 138 l - petrol blue | 1 099 zł |
Walizka duża XL Samsonite S'Cure 138 l- black | 1 099 zł |
Walizka duża XL Samsonite S'Cure 138 l - lime | 1 099 zł |
Modyfikacje Samsonite SCure
Ceny na Samsonite SCure |
---|---|---|---|---|
Samsonite SCure 34 | od 950 zł | 6 oferty | ||
Samsonite SCure 79 | od 779 zł | 7 oferty | ||
Samsonite SCure 102 | od 790 zł | 6 oferty | ||
Samsonite SCure 138 | od 1 099 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →