Walizka Samsonite Airea 81.5
Wideo 2Zdjęcia 14 |
Samsonite Airea 81.5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsonite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsonite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsonite Airea 81.5
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsonite Airea Spinner M Walizka z możliwością rozbudowy 67 cm 735/815 l | 778 zł |
Samsonite Walizka Samsonite Airea 67 cm powiększana czarna | 892 zł |
Samsonite Walizka średnia Airea 133625-1041-1CNU Czarny | 790 zł |
Samsonite Airea Walizka Czarny 735/815 L 133625/1041 | 752 zł |
Samsonite Walizka Samsonite Airea 67 cm powiększana granatowa | 892 zł |
Samsonite Walizka średnia Airea 133625-1247-1CNU Granatowy | 790 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsonite Airea
Ceny na Samsonite Airea |
---|---|---|---|---|
Samsonite Airea 41 | od 710 zł | 6 oferty | ||
Samsonite Airea 43.5 | od 756 zł | 2 oferty | ||
Samsonite Airea 81.5 | od 752 zł | 6 oferty | ||
Samsonite Airea 120 | od 846 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →