Walizka Samsonite Proxis 75
Wideo 4Zdjęcia 24 |
Samsonite Proxis 75 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsonite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsonite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsonite Proxis 75
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsonite Walizka Samsonite Proxis 69 cm czarna | 1 899 zł |
Samsonite Walizka Samsonite Proxis 75 cm czarna | 1 999 zł |
Samsonite Walizka Samsonite Proxis 69 cm srebrna | 1 899 zł |
Samsonite Walizka Samsonite Proxis 75 cm srebrna | 1 999 zł |
Samsonite Walizka Samsonite Proxis 69 cm niebieska | 1 899 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsonite Proxis
Ceny na Samsonite Proxis |
---|---|---|---|---|
Samsonite Proxis 44 | od 1 799 zł | 14 oferty | ||
Samsonite Proxis 75 | od 1 899 zł | 14 oferty | ||
Samsonite Proxis 125 | od 2 099 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →