Walizka Travelite Viia M
Zdjęcia 15 |
Travelite Viia M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Travelite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Travelite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Travelite Viia M
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
travelite Walizka podróżna średniej wielkości trwała 4 rolki VIIA miękki b | 462 zł |
Walizka średnia Travelite Viia 67 cm antracytowa | 419 zł |
Travelite różowy Einheitsgröße Walizka 92848 | 462 zł |
Travelite Walizka podróżna średniej wielkości 67 cm 2 rolki trwała VIIA mi | 441 zł |
Travelite Walizka podróżna duża 77 cm 2 rolki trwała VIIA miękki bagaż na | 481 zł |
Walizka Średnia Travelite Viia 67 cm Różowa | 479 zł |
Walizka Średnia Travelite Viia 67 cm Eukalyptus | 459 zł |
Modyfikacje Travelite Viia
Ceny na Travelite Viia |
---|---|---|---|---|
Travelite Viia S | od 239 zł | 7 oferty | ||
Travelite Viia M | od 419 zł | 7 oferty | ||
Travelite Viia L | od 459 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →