Walizka Travelite Viia S
Zdjęcia 11 |
Travelite Viia S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Travelite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Travelite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Travelite Viia S
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Walizka Kabinowa Travelite Viia 55 Cm Różowa | 399 zł |
Walizka średnia poszerzana Travelite Viia - slate | 459 zł |
Walizka Kabinowa Travelite Viia 55 Cm Eukalyptus | 399 zł |
Walizka kabinowa Travelite Viia 55 cm antracytowa | 399 zł |
Walizka średnia poszerzana Travelite Viia - spring rose | 459 zł |
Walizka mała Travelite Viia - spring rose | 399 zł |
Modyfikacje Travelite Viia
Ceny na Travelite Viia |
---|---|---|---|---|
Travelite Viia S | od 399 zł | 6 oferty | ||
Travelite Viia M | od 419 zł | 7 oferty | ||
Travelite Viia L | od 459 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →