Walizka Travelite Skaii S (2 wheels) (TL092607)
Zdjęcia 14 |
Travelite Skaii S (2 wheels) |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Travelite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Travelite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Travelite Skaii S (2 wheels)
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Travelite 2-kołkowa hybrydowa walizka S Skaii czerwona Wieczór czerwony Wa | 532 zł |
Travelite Skaii 2 Roll Cabin Trolley 55 cm gipfelgrau - Unisex - Dorośli,M | 589 zł |
Walizka Kabinowa Hybrydowa Na 2 Kołach Travelite Skaii - Sunset | 599 zł |
Travelite Skaii Szara koronka Einheitsgröße 92607 | 596 zł |
Travelite Skaii 2 Roll Cabin Trolley 55 cm panoramablau - Unisex - Dorośli | 589 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →