Walizka Travelite Air Base M
Zdjęcia 9 |
Travelite Air Base M 71 l105 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Travelite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Travelite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Travelite Air Base M
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Travelite Air Base Wózek kabinowy 4-kołowy 55 cm anthrazit - Damy,Unisex - | 549 zł |
Walizka kabinowa Travelite Air Base 55 cm mała antracytowa | 570 zł |
Walizka kabinowa Travelite Air Base - ice blue | 549 zł |
Travelite Air Base Wózek kabinowy 4-kołowy 55 cm eisblau - Damy,Unisex - D | 549 zł |
Walizka kabinowa Travelite Air Base 55 cm mała niebieska | 570 zł |
Modyfikacje Travelite Air Base
Ceny na Travelite Air Base |
---|---|---|---|---|
Travelite Air Base M | od 549 zł | 5 oferty | ||
Travelite Air Base L | od 679 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →