Валіза Travelite Viia M
Фото 15 |
Travelite Viia M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Travelite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Travelite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Travelite Viia M
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
travelite Walizka podróżna średniej wielkości trwała 4 rolki VIIA miękki b | 462 zł |
Walizka średnia Travelite Viia 67 cm antracytowa | 419 zł |
Travelite różowy Einheitsgröße Walizka 92848 | 462 zł |
Travelite Walizka podróżna średniej wielkości 67 cm 2 rolki trwała VIIA mi | 441 zł |
Travelite Walizka podróżna duża 77 cm 2 rolki trwała VIIA miękki bagaż na | 481 zł |
Walizka Średnia Travelite Viia 67 cm Różowa | 479 zł |
Walizka Średnia Travelite Viia 67 cm Eukalyptus | 459 zł |
Модификації Travelite Viia
Ціни на Travelite Viia |
---|---|---|---|---|
Travelite Viia S | від 239 zł | 7 пропозицій | ||
Travelite Viia M | від 419 zł | 7 пропозицій | ||
Travelite Viia L | від 459 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →