Walizka Travelite Bali S
Zdjęcia 14 |
Travelite Bali S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Travelite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Travelite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Travelite Bali S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Travelite Bagaż podręczny 4-kołowy mały 37 litrów bagaż seria Bali ABS wal | 269 zł |
Walizka Kabinowa Travelite Bali 55 Cm Zielona | 269 zł |
Travelite Zestaw walizek na 4 koła 3-częściowy rozmiary L/M/S seria bagażo | 269 zł |
Travelite Bali bagaż podręczny z 4 kółkami rozmiar uniwersalny czarny Einh | 336 zł |
Walizka Kabinowa Travelite Bali 55 Cm Różowa | 279 zł |
Modyfikacje Travelite Bali
Ceny na Travelite Bali |
---|---|---|---|---|
Travelite Bali S | od 269 zł | 5 oferty | ||
Travelite Bali M | od 329 zł | 3 oferty | ||
Travelite Bali L | od 379 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →