Walizka Travelite Bali M
Zdjęcia 16 |
Travelite Bali M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Travelite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Travelite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Travelite Bali M
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Travelite Walizka na kółkach walizka Bali 4 w Trolley M miętowy Einheitsgr | 405 zł |
Walizka Średnia Travelite Bali 67 Cm Różowa | 339 zł |
Walizka Średnia Travelite Bali 67 Cm Zielona | 329 zł |
Modyfikacje Travelite Bali
Ceny na Travelite Bali |
---|---|---|---|---|
Travelite Bali S | od 269 zł | 5 oferty | ||
Travelite Bali M | od 329 zł | 3 oferty | ||
Travelite Bali L | od 379 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →