Walizka Travelite Viia L
Zdjęcia 11 |
Travelite Viia L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Travelite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Travelite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Travelite Viia L
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
travelite VIIA 4w Trolley L exp anthracyt - Bagaż- Walizka Unisex - Dorosł | 507 zł |
Travelite VIIA 4 kółka Walizka 77 cm eukalyptus - Mężczyźni,Damy,Unisex - | 549 zł |
Walizka Duża Travelite Viia 77 Cm Różowa | 499 zł |
Travelite różowy Einheitsgröße Walizka 92849 | 504 zł |
Travelite VIIA duża walizka podróżna trwała 4 kółka miękki bagaż na kółkac | 519 zł |
Travelite VIIA 4 kółka Walizka 77 cm frühlingsrose - Mężczyźni,Damy,Unisex | 549 zł |
Walizka duża Travelite Viia 77 cm antracytowa | 459 zł |
Modyfikacje Travelite Viia
Ceny na Travelite Viia |
---|---|---|---|---|
Travelite Viia S | od 399 zł | 6 oferty | ||
Travelite Viia M | od 419 zł | 5 oferty | ||
Travelite Viia L | od 459 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →