Walizka Travelite Elvaa M
Zdjęcia 12 |
Travelite Elvaa M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Travelite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Travelite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Travelite Elvaa M
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Travelite Walizka na kółkach z twardą obudową średniej wielkości 66 cm zró | 601 zł |
Travelite Elvaa 4 kółka Walizka 66 cm rosé - Damy,Mężczyźni,Unisex - Doroś | 679 zł |
Walizka Średnia Poszerzana Travelite Elvaa 66 cm Czarna | 699 zł |
Walizka średnia poszerzana Travelite Elvaa Trolley M - black | 719 zł |
Travelite Walizka na kółkach z twardą obudową średniej wielkości 66 cm zró | 566 zł |
Travelite Elvaa 4 kółka Walizka 66 cm blaugrau - Damy,Mężczyźni,Unisex - D | 679 zł |
Modyfikacje Travelite Elvaa
Ceny na Travelite Elvaa |
---|---|---|---|---|
Travelite Elvaa S | od 639 zł | 5 oferty | ||
Travelite Elvaa M | od 566 zł | 7 oferty | ||
Travelite Elvaa L | od 616 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →