Walizka Travelite Skaii L
Zdjęcia 9 |
Travelite Skaii L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Travelite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Travelite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Travelite Skaii L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Travelite Walizka na 4 kółkach L Skaii Wieczorna czerwień Czerwony zachód | 696 zł |
Travelite Skaii wózek 4-kołowy 78 cm panoramablau - Unisex - Dorośli,Mężcz | 639 zł |
Walizka Duża Poszerzana Travelite Skaii - Sunset | 599 zł |
Travelite Skaii wózek 4-kołowy 78 cm abendrot - Unisex - Dorośli,Mężczyźni | 639 zł |
Walizka Duża Poszerzana Travelite Skaii - Panoramic Blue | 599 zł |
Modyfikacje Travelite Skaii
Ceny na Travelite Skaii |
---|---|---|---|---|
Travelite Skaii S | od 439 zł | 8 oferty | ||
Travelite Skaii M | od 589 zł | 2 oferty | ||
Travelite Skaii L | od 599 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →