Walizka Travelite Skaii S
Zdjęcia 12 |
Travelite Skaii S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Travelite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Travelite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Travelite Skaii S
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Travelite Skaii wózek 4-kołowy 67 cm panoramablau - Unisex - Dorośli,Mężcz | 589 zł |
Walizka Średnia Poszerzana Travelite Skaii - Panoramic Blue | 599 zł |
Walizka średnia poszerzana Travelite Skaii - sunset | 549 zł |
Walizka Kabinowa Travelite Skaii - Sunset | 439 zł |
Walizka kabinowa hybrydowa na 2 kołach Travelite Skaii - sunset | 559 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Travelite Skaii
Ceny na Travelite Skaii |
---|---|---|---|---|
Travelite Skaii S | od 439 zł | 8 oferty | ||
Travelite Skaii M | od 589 zł | 2 oferty | ||
Travelite Skaii L | od 599 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →