Walizka Travelite Seaside S
Zdjęcia 12 |
Travelite Seaside S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Travelite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Travelite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Travelite Seaside S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Travelite Seaside wózek kabinowy z 4 kółkami rozmiar S 55 cm Petrol jeden | 355 zł |
Walizka Kabinowa Travelite Seaside 55 cm Turkusowa | 329 zł |
Travelite Seaside 4w Trolley S czarny 55 cm 33 L 90847-01 czarny Einheitsg | 338 zł |
Walizka Kabinowa Travelite Seaside 55 cm Niebieska | 329 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →