Walizka Samsonite Citybeat 73
Zdjęcia 24 |
Samsonite Citybeat 73 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsonite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsonite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsonite Citybeat 73
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsonite Citybeat - Spinner M walizka z możliwością rozbudowy 66 cm 67/73 | 608 zł |
Walizka średnia poszerzana Samsonite CityBeat - petrol blue | 825 zł |
Samsonite Citybeat Walizka Czerwony M 128831/1726 | 608 zł |
Samsonite Citybeat Walizka obrotowa czarny czarny Spinner M EXP 66 cm - 67 | 633 zł |
Samsonite Citybeat Spinner M walizka z możliwością rozszerzenia 66 cm 67/7 | 607 zł |
Walizka średnia poszerzana Samsonite CityBeat - navy blue | 825 zł |
Walizka średnia poszerzana Samsonite CityBeat - red | 825 zł |
Modyfikacje Samsonite Citybeat
Ceny na Samsonite Citybeat |
---|---|---|---|---|
Samsonite Citybeat 42 | od 539 zł | 4 oferty | ||
Samsonite Citybeat 73 | od 607 zł | 7 oferty | ||
Samsonite Citybeat 113 | od 675 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →