Валіза Samsonite Citybeat 42
Фото 11 |
Samsonite Citybeat 42 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsonite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsonite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsonite Citybeat 42
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsonite Citybeat Walizka Czarny 35L 128829/1041 | 539 zł |
Walizka kabinowa Samsonite CityBeat - golden yellow | 699 zł |
Walizka kabinowa Samsonite CityBeat - navy blue | 699 zł |
Walizka kabinowa Samsonite CityBeat - red | 699 zł |
Модификації Samsonite Citybeat
Ціни на Samsonite Citybeat |
---|---|---|---|---|
Samsonite Citybeat 42 | від 539 zł | 4 пропозиції | ||
Samsonite Citybeat 73 | від 607 zł | 8 пропозицій | ||
Samsonite Citybeat 113 | від 674 zł | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →