Walizka Samsonite Vectura Evo 27.5
Zdjęcia 10 |
Samsonite Vectura Evo 27.5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsonite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsonite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsonite Vectura Evo 27.5
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsonite Vectura Evo Torba na Laptopa Czarny 173 46cm - 275L 123675/1041 | 679 zł |
Torba Samsonite Vectura Evo 17.3" (001907800000) | 795 zł |
Samsonite Vectura Evo 17,3" Czarny | 799 zł |
Torba na laptop do 17.3' SAMSONITE Vectura Evo 123675 | 800 zł |
Samsonite Vectura Evo 17,3" Czarny | 799 zł |
Samsonite Vectura Evo 17.3" czarny - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpła | 799 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →