Plecak Samsonite Vectura EVO 15.6 22 l
Zdjęcia 9 |
Samsonite Vectura EVO 15.6 19 l22 l |
|
Plecak posiada funkcję zwiększania objętości.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsonite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsonite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsonite Vectura EVO 15.6 22 l
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsonite Plecak na laptopa VECTURA EVO 15.6 czarny AOSMNNP00000388 | 449 zł |
Plecak na laptopa SAMSONITE Vectura Evo 15.6 cali Granatowy | 341 zł |
Samsonite Vectura Evo 15.6'' czarny TOR-LAP-SMS-372 | 439 zł |
Samsonite Teczka na laptopa VECTURA EVO 15.6 czarna 48614 | 349 zł |
Plecak na laptopa SAMSONITE Vectura Evo 15.6 cali Granatowy | 358 zł |
pokaż 18 ofert
Modyfikacje Samsonite Vectura EVO 15.6
Ceny na Samsonite Vectura EVO 15.6 |
---|---|---|---|---|
Samsonite Vectura EVO 14.1 19 l | od 327 zł | 17 oferty | ||
Samsonite Vectura EVO 15.6 22 l | od 209 zł | 24 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →