Рюкзак Samsonite Vectura EVO 14.1 19 л
Фото 12 |
Samsonite Vectura EVO 14.1 19 л22 л |
|
Рюкзак має функцію збільшення об'єму.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsonite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsonite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsonite Vectura EVO 14.1 19 л
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsonite Vectura Evo Plecak na Laptopa Czarny 141" 123672/1041 | 370 zł |
Samsonite Plecak na laptopa VECTURA EVO 14 czarny AOSMNNP00000386 | 419 zł |
Samsonite Vectura Evo 14.1'' czarny TOR-LAP-SMS-371 | 419 zł |
Samsonite Plecak na laptopa VECTURA EVO 14 czarny | 439 zł |
Samsonite Plecak na laptopa VECTURA EVO 14 czarny 48606 | 419 zł |
ще 7 пропозицій
Модификації Samsonite Vectura EVO 14.1
Ціни на Samsonite Vectura EVO 14.1 |
---|---|---|---|---|
Samsonite Vectura EVO 14.1 19 л | від 327 zł | 13 пропозицій | ||
Samsonite Vectura EVO 15.6 22 л | від 209 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →