Plecak Samsonite Vectura EVO 14.1 19 l
Zdjęcia 12 |
Samsonite Vectura EVO 14.1 19 l22 l |
|
Plecak posiada funkcję zwiększania objętości.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsonite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsonite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsonite Vectura EVO 14.1 19 l
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsonite Vectura Evo Plecak na Laptopa Czarny 141" 123672/1041 | 370 zł |
Samsonite Plecak na laptopa VECTURA EVO 14 czarny AOSMNNP00000386 | 419 zł |
Samsonite Vectura Evo 14.1'' czarny TOR-LAP-SMS-371 | 419 zł |
Samsonite Plecak na laptopa VECTURA EVO 14 czarny | 439 zł |
Samsonite Plecak na laptopa VECTURA EVO 14 czarny 48606 | 419 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Samsonite Vectura EVO 14.1
Ceny na Samsonite Vectura EVO 14.1 |
---|---|---|---|---|
Samsonite Vectura EVO 14.1 19 l | od 327 zł | 13 oferty | ||
Samsonite Vectura EVO 15.6 22 l | od 209 zł | 20 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →