Torba na laptopa Samsonite Vectura Evo Briefcase 17.3 20.5L 17.3 " (CS3*09007)
Zdjęcia 9 |
Samsonite Vectura Evo Briefcase 17.3 20.5L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsonite 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsonite.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsonite Vectura Evo Briefcase 17.3 20.5L 17.3 "
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsonite vectura evo torba na laptopa czarny czarny Laptoptasche 173 Zoll | 399 zł |
Samsonite VECTURA EVO | 395 zł |
Samsonite Teczka na laptopa VECTURA EVO 17.3 czarna AOSMNNT00000356 | 469 zł |
Samsonite Vectura Evo Bailhandle 17.3'' czarny TOR-LAP-SMS-363 | 399 zł |
Samsonite Teczka na laptopa VECTURA EVO 17.3 czarna | 488 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Samsonite Vectura Evo Briefcase 17.3 20.5L
Ceny na Samsonite Vectura Evo Briefcase 17.3 20.5L |
---|---|---|---|---|
Samsonite Vectura Evo Briefcase 14.1 10L 14.1 " | od 301 zł | 9 oferty | ||
Samsonite Vectura Evo Briefcase 15.6 18L 15.6 " | od 319 zł | 13 oferty | ||
Samsonite Vectura Evo Briefcase 17.3 20.5L 17.3 " | od 395 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →