Сумка для ноутбука Targus Classic+ Clamshell Case 14.1 14.1 "
Фото 4 |
Targus Classic+ Clamshell Case 14.1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Targus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Targus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Targus Classic+ Clamshell Case 14.1 14.1 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Targus Classic+ CN414EU 14,1" Czarny | 110 zł |
Targus Classic Clamshell Case 14.3'' czarno-czerwona TOR-LAP-TAR-072 | 89 zł |
Torba na laptopa Targus 13-14.1' Clamshell czarna | 93 zł |
Targus Classic+ CN414EU 14,1" Czarny | 90 zł |
Torba na laptopa Targus Classic + Clamshell 13-14.1" Czarna | 139 zł |
Модификації Targus Classic+ Clamshell Case 14.1
Ціни на Targus Classic+ Clamshell Case 14.1 |
---|---|---|---|---|
Targus Classic+ Clamshell Case 14.1 14.1 " | від 89 zł | 6 пропозицій | ||
Targus Classic+ Clamshell Case 15.6 15.6 " | від 110 zł | 15 пропозицій | ||
Targus Classic+ Clamshell Case 18 18 " | від 117 zł | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →