Рюкзак Samsonite Vectura EVO 15.6 22 л
Фото 9 |
Samsonite Vectura EVO 15.6 19 л22 л |
|
Рюкзак має функцію збільшення об'єму.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsonite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsonite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsonite Vectura EVO 15.6 22 л
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsonite VECTURA EVO | 395 zł |
Samsonite Plecak na laptopa VECTURA EVO 15.6 czarny AOSMNNP00000388 | 449 zł |
Samsonite, Plecak na laptop 15,6', VECTURA EVO 123673, czarny | 420 zł |
Samsonite Vectura Evo 15.6'' czarny TOR-LAP-SMS-372 | 439 zł |
Plecak na laptopa SAMSONITE Vectura Evo 15.6 cali Granatowy | 459 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Samsonite Vectura EVO 15.6
Ціни на Samsonite Vectura EVO 15.6 |
---|---|---|---|---|
Samsonite Vectura EVO 14.1 19 л | від 327 zł | 17 пропозицій | ||
Samsonite Vectura EVO 15.6 22 л | від 209 zł | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →