Walizka Kensington Contour Roller Laptop Case 17 (62348)
Zdjęcia 5 |
Kensington Contour Roller Laptop Case 17 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kensington 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kensington.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kensington Contour Roller Laptop Case 17
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kensington Trolley Contour 17 sort | 590 zł |
KENSINGTON 62348 Torba Kensington Contour Roller - na kołach | 621 zł |
Torba na laptopa 17' KENSINGTON Contour Roller | 636 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →