Plecak DAKINE Campus L 33L 33 l
Wideo 1Zdjęcia 14 |
DAKINE Campus L 33L 25 l33 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DAKINE Campus L 33L 33 l
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dakine Campus L 33L Plecak - Black 10002633 | 318 zł |
Dakine Plecak Dakine Campus L 33l (black) 2023 | 410 zł |
Dakine, Plecak Campus L + piórnik, czarny, 33l | 373 zł |
Plecak miejski Dakine Campus L 33 l black | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWRO | 355 zł |
Dakine Campus L 33L Plecak - Pipestone 10002633 | 339 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje DAKINE Campus L 33L
Ceny na DAKINE Campus L 33L |
---|---|---|---|---|
DAKINE Campus M 25L 25 l | od 239 zł | 24 oferty | ||
DAKINE Campus L 33L 33 l | od 289 zł | 19 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →