Рюкзак DAKINE Essentials Pack Mini 7L 7 л
Фото 13 |
DAKINE Essentials Pack Mini 7L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAKINE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAKINE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAKINE Essentials Pack Mini 7L 7 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dakine Uniseks Essentials Pack Mini plecak 7 l fioletowy jeden rozmiar 100 | 190 zł |
Dakine Essentials Pack Mini 7L Plecak - Black 10002631 | 180 zł |
Dakine Essentials Pack Mini 7L Plecak - Woodland Floral 10002631 | 176 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →