Рюкзак DAKINE Campus S 18L 18 л
Фото 23 |
DAKINE Campus S 18L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAKINE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAKINE.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAKINE Campus S 18L 18 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dakine Kids Campus 18L Plecak Młodzież - Black 10003793 | 210 zł |
Plecak miejski dziecięcy Dakine Campus S 18 l geyser grey | WYSYŁKA W 24H | 210 zł |
Dakine Campus S plecak mały 18 l mocna torba z wyściełaniem piankowym na p | 192 zł |
Dakine Campus S 18L Plecak - Petal Maze 10002635 | 237 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →