Рюкзак RIVACASE Suzuka 7760 15.6 17 л
Фото 27 |
RIVACASE Suzuka 7760 15.6 17 л20 л |
|
Відносно невеликий (розміри 29x43x14.5 см) міський рюкзак марки RIVACASE представляє середній ціновий сегмент і позиціонується в якості універсального рішення для студентів і професіоналів. Він вміщує 17 літрів, тобто дозволить взяти з собою найнеобхідніше на роботу або навчання. При цьому в колекції Suzuka також представлена і більш містка 20-літрова версія. Рюкзак RIVACASE Suzuka Backpack 7760 15.6 передбачає окреме відділення для ноутбука і відсік для планшета.
Їх максимальні діагоналі відповідно дорівнюють 15.6 і 10.1 дюйма. Крім цього є і багатий набір кишень. Так відразу два знаходяться спереду: більший передбачає органайзер для зберігання письмового приладдя, мобільних девайсів, на зразок смартфона або флешок, а менший — підійде для зберігання дрібниць, таких як зарядний пристрій або провід-перехідник. Для пляшок запропоновані дві бічні кишені, а ззаду (на спинці) передбачений окремий прихований відсік, де поміщається паспорт, гаманець або інші цінні речі. Ще до фішок моделі варто віднести присутність кріплення на валізу і відносно невелика Загальна вага без вмісту (550 грам).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RIVACASE 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RIVACASE.
Купити RIVACASE Suzuka 7760 15.6 17 л
Усі ціни 38 →Rivacase 7760 Plecak na laptopa do 156 cala czerwony 7760 Red | 170 zł |
Plecak na laptopa RIVACASE Suzuka 7760 15.6 cali Czarny | 200 zł |
Rivacase Suzuka 15,6" 7760 Niebieski | 200 zł |
RivaCase PLECAK NA LAPTOP 15,6" SUZUKA, CZERWONY, 17L, MATERIAŁ WODOODPORN | 205 zł |
Модификації RIVACASE Suzuka 7760 15.6
Ціни на RIVACASE Suzuka 7760 15.6 |
---|---|---|---|---|
RIVACASE Suzuka 7760 15.6 17 л | від 170 zł | 39 пропозицій | ||
RIVACASE Suzuka 7765 16 20 л | від 224 zł | 15 пропозицій |