Рюкзак FjallRaven Re-Kanken 16 л
Відео 2Фото 9 |
FjallRaven Re-Kanken 7 л16 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FjallRaven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FjallRaven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FjallRaven Re-Kanken 16 л
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Fjallraven Re-Kanken plecak uniseks 1 opakowanie 23548-550 | 400 zł |
Fjallraven Plecak Re - Kanken Red F23548-320 | 379 zł |
Fjallraven, Plecak, Re-Kanken Sunflower Yellow 23548-142, 27x38x13 cm | 305 zł |
Plecak Fjallraven Re-Kanken - red | 382 zł |
Fjällräven Re Kånken Black | 368 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації FjallRaven Re-Kanken
Ціни на FjallRaven Re-Kanken |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Re-Kanken Mini 7 л | від 300 zł | 4 пропозиції | ||
FjallRaven Re-Kanken 16 л | від 305 zł | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →