Plecak FjallRaven Re-Kanken 16 l
Wideo 2Zdjęcia 9 |
FjallRaven Re-Kanken 7 l16 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FjallRaven 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FjallRaven.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FjallRaven Re-Kanken 16 l
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fjallraven Re-Kanken plecak uniseks 1 opakowanie 23548-550 | 399 zł |
Fjallraven Plecak Re - Kanken Red F23548-320 | 379 zł |
Fjallraven, Plecak, Re-Kanken Sunflower Yellow 23548-142, 27x38x13 cm | 305 zł |
Plecak Fjallraven Re-Kanken - red | 382 zł |
Fjallraven Re-kånken plecak uniseks szary Slate 38 x 27 x 13 cm 16 L 23548 | 489 zł |
Fjallraven Plecak Re - Kanken Sunflower Yellow F23548-142 | 379 zł |
Fjallraven, Plecak, Re-Kanken Red F23548-320, czerwony, 16L | 305 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje FjallRaven Re-Kanken
Ceny na FjallRaven Re-Kanken |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Re-Kanken Mini 7 l | od 377 zł | 2 oferty | ||
FjallRaven Re-Kanken 16 l | od 305 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →