Plecak FjallRaven Kanken 16 l (F23510)
Wideo 16Zdjęcia 73 |
FjallRaven Kanken |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FjallRaven 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FjallRaven.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FjallRaven Kanken 16 l
Wszystkie ceny 244 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fjällräven Kanken W t-shirt damski 23510 | 422 zł |
Plecak miejski Fjallraven Kanken Classic frost green 664 - ONE SIZE | 400 zł |
Fjallraven Kanken Plecak Fjallraven Ox Red 326 uniwersalny | 429 zł |
Fjällräven Fjällräven Kånken Royal Blue 16 L Plecak Blue F23510-540 | 367 zł |
Plecak miejski Fjällräven Kanken 16 l ochre | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZW | 380 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje FjallRaven Kanken
Ceny na FjallRaven Kanken |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Kanken Mini 7 l | od 110 zł | 178 oferty | ||
FjallRaven Kanken Laptop 13 13 l | od 421 zł | 82 oferty | ||
FjallRaven Kanken 16 l | od 300 zł | 286 oferty | ||
FjallRaven Kanken Laptop 15 18 l | od 300 zł | 81 oferta | ||
FjallRaven Kanken Laptop 17 20 l | od 460 zł | 46 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →