Plecak FjallRaven Skule 28 28 l (F23346)
Wideo 3Zdjęcia 22 |
FjallRaven Skule 28 20 l28 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FjallRaven 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FjallRaven.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FjallRaven Skule 28 28 l
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FJÄLLRÄVEN 23346 Skule 28 Unisex Plecak Sportowy - Dorosły Głęboki Las jed | 427 zł |
Plecak Fjallraven Skule 28 patina green - ONE SIZE | 400 zł |
Plecak codzienny Fjallraven Skule 28 - black | 399 zł |
Plecak Fjallraven Skule 28 patina green - ONE SIZE | 400 zł |
Fjällräven Skule 28l Backpack Czarny | 400 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje FjallRaven Skule 28
Ceny na FjallRaven Skule 28 |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Skule 20 20 l | od 345 zł | 11 oferty | ||
FjallRaven Skule 28 28 l | od 367 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →