Plecak FjallRaven Singi 28 28 l (F23320)
Wideo 7Zdjęcia 12 |
FjallRaven Singi 28 28 l48 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FjallRaven 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FjallRaven.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FjallRaven Singi 28 28 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fjällräven Singi 28 plecak uniseks szary szary Stone Grey jeden rozmiar 23 | 691 zł |
Fjällräven Plecak Singi 28 57 cm dark olive - Damy,Mężczyźni,Unisex - Doro | 858 zł |
Fjällräven Singi 28 plecak uniseks zielony ciemnooliwkowy jeden rozmiar 23 | 700 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje FjallRaven Singi 28
Ceny na FjallRaven Singi 28 |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Singi 28 28 l | od 691 zł | 3 oferty | ||
FjallRaven Singi 48 48 l | od 1 053 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →