Plecak FjallRaven Kanken 2 Laptop 15 18 l
Wideo 5Zdjęcia 36 |
FjallRaven Kanken 2 Laptop 15 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog FjallRaven 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele FjallRaven.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup FjallRaven Kanken 2 Laptop 15 18 l
Wszystkie ceny 33 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fjallraven 23804-550 Kånken nr 2 czarny laptop 15 plecak sportowy unisex c | 736 zł |
Plecak na laptopa Fjallraven Kanken No.2 Laptop 15" acorn - ONE SIZE | 665 zł |
Fjällräven Kanken No. 2 Plecak 40 cm Komora na laptopa dark olive - Mężczy | 729 zł |
Fjallraven, Plecak, Kanken No. 2 Laptop 15' F23569-560, 18l | 820 zł |
Plecak Fjallraven Kanken No. 2 Laptop 15 - port | 629 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje FjallRaven Kanken 2 Laptop 15
Ceny na FjallRaven Kanken 2 Laptop 15 |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Kanken 2 Mini 7 l | od 619 zł | 2 oferty | ||
FjallRaven Kanken 2 16 l | od 160 zł | 75 oferty | ||
FjallRaven Kanken 2 Laptop 15 18 l | od 602 zł | 39 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →