Рюкзак Pacsafe Metrosafe X 20L 20 л
Відео 14Фото 27 |
Pacsafe Metrosafe X 20L 20 л25 л |
|
Рюкзак оснащений захистом від безпровідного сканування пристроїв і банківських карт - RFIDsafe і комплексною системою «Антизлодій».
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pacsafe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pacsafe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pacsafe Metrosafe X 20L 20 л
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
pacsafe Metrosafe X 20 L plecak czarny 30640100 | 734 zł |
Pacsafe Metrosafe X 20L backpack Black | 800 zł |
Pacsafe Metrosafe X 20L Plecak RFID 45 cm Komora na laptopa slate - Mężczy | 574 zł |
Plecak Miejski Pacsafe Metrosafe X 20L Black | 800 zł |
Antykradzieżowy plecak miejski Pacsafe Metrosafe X Anti-Theft 20 - black | 630 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pacsafe Metrosafe X 20L
Ціни на Pacsafe Metrosafe X 20L |
---|---|---|---|---|
Pacsafe Metrosafe X 20L 20 л | від 574 zł | 12 пропозицій | ||
Pacsafe Metrosafe X 25L 25 л | від 641 zł | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →