Рюкзак Pacsafe Metrosafe LS450 Econyl 25 л
Фото 15 |
Pacsafe Metrosafe LS450 Econyl |
|
Рюкзак оснащений захистом від бездротового сканування пристроїв і банківських карт - RFIDsafe і комплексною системою «Антизлодій».
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pacsafe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pacsafe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pacsafe Metrosafe LS450 Econyl 25 л
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pacsafe Metrosafe LS450 ECONYL plecak czarny czarny 40119138 | 864 zł |
Plecak antykradzieżowy Pacsafe Metrosafe 25L Econyl 25 l | 804 zł |
Plecak miejski Pacsafe MetroSafe LS450 25L Econyl Ocean 25L | 898 zł |
Plecak antykradzieżowy Pacsafe Metrosafe 25L Econyl | 804 zł |
Plecak antykradzieżowy Pacsafe Metrosafe LS450 - econyl black | 810 zł |
Plecak miejski Pacsafe MetroSafe LS450 25L Econyl Black 25L | 898 zł |
Plecak antykradzieżowy Pacsafe Metrosafe LS450 - econyl ocean | 810 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →