Рюкзак Pacsafe Metrosafe X 18L 18 л
Фото 15 |
Pacsafe Metrosafe X 18L 11 л18 л |
|
Рюкзак оснащений захистом від бездротового сканування пристроїв і банківських карт - RFIDsafe і комплексною системою «Антизлодій».
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pacsafe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pacsafe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pacsafe Metrosafe X 18L 18 л
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Plecak Pacsafe Plecak na laptopa antykradzieżowy Pacsafe Metrosafe X 16" c | 810 zł |
Plecak Miejski Pacsafe Metrosafe X 18L Grey | 898 zł |
Plecak dzienny Pacsafe Metrosafe X 16" Commuter - black | 810 zł |
Plecak antykradzieżowy Pacsafe Metrosafe X 16" Commuter Backpack 18L czarn | 765 zł |
Plecak dzienny Pacsafe Metrosafe X 16" Commuter - slate | 810 zł |
Plecak antykradzieżowy Pacsafe Metrosafe X 16" Commuter Backpack 18L Slate | 765 zł |
Модификації Pacsafe Metrosafe X 18L
Ціни на Pacsafe Metrosafe X 18L |
---|---|---|---|---|
Pacsafe Metrosafe X 11L 11 л | від 574 zł | 11 пропозицій | ||
Pacsafe Metrosafe X 18L 18 л | від 765 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →