Рюкзак Pacsafe Metrosafe X 25L 25 л
Відео 14Фото 17 |
Pacsafe Metrosafe X 25L 20 л25 л |
|
Рюкзак оснащений захистом від бездротового сканування пристроїв і банківських карт - RFIDsafe і комплексною системою «Антизлодій».
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pacsafe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pacsafe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pacsafe Metrosafe X 25L 25 л
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pacsafe Męski plecak Metrosafe X Anti-Theft 25 l - z wyściełanym 15-calowy | 777 zł |
Plecak antykradzieżowy Pacsafe Metrosafe X Backpack 25L 25 l | 804 zł |
Pacsafe Metrosafe X 25L Plecak RFID 48 cm Komora na laptopa slate - Mężczy | 641 zł |
Plecak miejski Pacsafe MetroSafe X 25L Black | 898 zł |
Antykradzieżowy plecak miejski Pacsafe Metrosafe X Anti-Theft 25 - slate | 810 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pacsafe Metrosafe X 25L
Ціни на Pacsafe Metrosafe X 25L |
---|---|---|---|---|
Pacsafe Metrosafe X 20L 20 л | від 574 zł | 14 пропозицій | ||
Pacsafe Metrosafe X 25L 25 л | від 641 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →