Plecak Pacsafe Metrosafe X 25L 25 l
Wideo 14Zdjęcia 17 |
Pacsafe Metrosafe X 25L 20 l25 l |
|
Plecak wyposażony jest w zabezpieczenie przed bezprzewodowym skanowaniem urządzeń i kart bankowych - RFIDsafe oraz kompleksowy system antykradzieżowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pacsafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pacsafe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pacsafe Metrosafe X 25L 25 l
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pacsafe Męski plecak Metrosafe X Anti-Theft 25 l - z wyściełanym 15-calowy | 777 zł |
Plecak antykradzieżowy Pacsafe Metrosafe X Backpack 25L 25 l | 804 zł |
Pacsafe Metrosafe X 25L Plecak RFID 48 cm Komora na laptopa slate - Mężczy | 641 zł |
Plecak miejski Pacsafe MetroSafe X 25L Black | 898 zł |
Plecak antykradzieżowy Pacsafe Metrosafe X Backpack 25L | 804 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Pacsafe Metrosafe X 25L
Ceny na Pacsafe Metrosafe X 25L |
---|---|---|---|---|
Pacsafe Metrosafe X 20L 20 l | od 574 zł | 12 oferty | ||
Pacsafe Metrosafe X 25L 25 l | od 641 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →