Plecak Pacsafe Metrosafe X 20L 20 l
Wideo 14Zdjęcia 27 |
Pacsafe Metrosafe X 20L 20 l25 l |
|
Plecak wyposażony jest w zabezpieczenie przed bezprzewodowym skanowaniem urządzeń i kart bankowych - RFIDsafe oraz kompleksowy system antykradzieżowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pacsafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pacsafe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pacsafe Metrosafe X 20L 20 l
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
pacsafe Metrosafe X 20 L plecak czarny 30640100 | 734 zł |
Pacsafe Metrosafe X 20L backpack Black | 800 zł |
Pacsafe Metrosafe X 20L Plecak RFID 45 cm Komora na laptopa slate - Mężczy | 574 zł |
Plecak Miejski Pacsafe Metrosafe X 20L Black | 800 zł |
Antykradzieżowy plecak miejski Pacsafe Metrosafe X Anti-Theft 20 - black | 630 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Pacsafe Metrosafe X 20L
Ceny na Pacsafe Metrosafe X 20L |
---|---|---|---|---|
Pacsafe Metrosafe X 20L 20 l | od 574 zł | 12 oferty | ||
Pacsafe Metrosafe X 25L 25 l | od 641 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →