Plecak Pacsafe Metrosafe X 18L 18 l
Zdjęcia 15 |
Pacsafe Metrosafe X 18L 11 l18 l |
|
Plecak wyposażony jest w zabezpieczenie przed bezprzewodowym skanowaniem urządzeń i kart bankowych - RFIDsafe oraz kompleksowy system antykradzieżowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pacsafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pacsafe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pacsafe Metrosafe X 18L 18 l
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Plecak Pacsafe Plecak na laptopa antykradzieżowy Pacsafe Metrosafe X 16" c | 810 zł |
Plecak Miejski Pacsafe Metrosafe X 18L Grey | 898 zł |
Plecak dzienny Pacsafe Metrosafe X 16" Commuter - black | 810 zł |
Plecak antykradzieżowy Pacsafe Metrosafe X 16" Commuter Backpack 18L czarn | 765 zł |
Plecak dzienny Pacsafe Metrosafe X 16" Commuter - slate | 810 zł |
Plecak antykradzieżowy Pacsafe Metrosafe X 16" Commuter Backpack 18L Slate | 765 zł |
Modyfikacje Pacsafe Metrosafe X 18L
Ceny na Pacsafe Metrosafe X 18L |
---|---|---|---|---|
Pacsafe Metrosafe X 11L 11 l | od 574 zł | 10 oferty | ||
Pacsafe Metrosafe X 18L 18 l | od 765 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →