Plecak Pacsafe Metrosafe X 11L 11 l
Zdjęcia 21 |
Pacsafe Metrosafe X 11L 11 l18 l |
|
Plecak wyposażony jest w zabezpieczenie przed bezprzewodowym skanowaniem urządzeń i kart bankowych - RFIDsafe oraz kompleksowy system antykradzieżowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pacsafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pacsafe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pacsafe Metrosafe X 11L 11 l
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pacsafe Metrosafe X Anti Theft plecak 33 cm Czarny One Size Plecak Metrosa | 734 zł |
Plecak antykradzieżowy Pacsafe Metrosafe X 13" Commuter Backpack | 714 zł |
Pacsafe Metrosafe X Plecak Ochrona RFID 44 cm Komora na laptopa black - Da | 574 zł |
Plecak miejski Pacsafe MetroSafe X 11L Czarny | 800 zł |
Plecak dzienny Pacsafe Metrosafe X 13" Commuter - black | 720 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Pacsafe Metrosafe X 11L
Ceny na Pacsafe Metrosafe X 11L |
---|---|---|---|---|
Pacsafe Metrosafe X 11L 11 l | od 574 zł | 9 oferty | ||
Pacsafe Metrosafe X 18L 18 l | od 765 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →