Plecak Pacsafe Vibe 25 25 l
Wideo 13Zdjęcia 26 |
Pacsafe Vibe 25 |
|
Plecak wyposażony jest w zabezpieczenie przed bezprzewodowym skanowaniem urządzeń i kart bankowych - RFIDsafe oraz kompleksowy system antykradzieżowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pacsafe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pacsafe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pacsafe Vibe 25 25 l
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pacsafe vibe plecak męski 60301130 | 812 zł |
Pacsafe +Vibe 25L backpack Econyl Ocean | 702 zł |
Plecak miejski antykradzieżowy Pacsafe Vibe 25L Econyl 25 l | 804 zł |
Pacsafe Plecak Vibe 25L z przegrodą na laptopa RFID 48 cm jet black - Unis | 608 zł |
Plecak turystyczny antykradzieżowy Pacsafe Vibe 25L ECONYL Ocean | 900 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →