Рюкзак Pacsafe Vibe 25 25 л
Відео 13Фото 26 |
Pacsafe Vibe 25 |
|
Рюкзак оснащений захистом від безпровідного сканування пристроїв і банківських карт - RFIDsafe і комплексною системою «Антизлодій».
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pacsafe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pacsafe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pacsafe Vibe 25 25 л
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pacsafe vibe plecak męski 60301130 | 813 zł |
Pacsafe +Vibe 25L backpack Econyl Ocean | 702 zł |
Plecak miejski antykradzieżowy Pacsafe Vibe 25L Econyl 25 l | 804 zł |
Pacsafe Plecak Vibe 25L z przegrodą na laptopa RFID 48 cm jet black - Unis | 608 zł |
Plecak turystyczny antykradzieżowy Pacsafe Vibe 25L ECONYL Ocean | 900 zł |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →