Рюкзак Pacsafe Citysafe CX Convertible 8 л
Відео 2Фото 20 |
Pacsafe Citysafe CX Convertible |
|
Рюкзак оснащений кишенею на спинці, захистом від безпровідного сканування пристроїв і банківських карт - RFIDsafe і комплексною системою «Антизлодій».
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pacsafe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pacsafe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pacsafe Citysafe CX Convertible 8 л
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pacsafe Plecak bezpieczeństwa Citysafe Cx czarny Einheitsgröße damski czar | 637 zł |
Pacsafe Citysafe CX convertible backpack Econyl Black | 650 zł |
Torbo-plecak antykradzieżowy Pacsafe Citysafe CX Convertible 8L Econyl Bla | 648 zł |
Torebka / plecak damski antykradzieżowy Pacsafe Citysafe CX Convertible Ba | 552 zł |
Miejski plecak Pacsafe Citysafe CX convertible backpack Kolor: różowy | 478 zł |
Torbo-plecak antykradzieżowy Pacsafe Citysafe CX Convertible 8L Econyl Pin | 648 zł |
Torbo-plecak antykradzieżowy Pacsafe Citysafe CX Convertible 8L Fresh Mint | 648 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →