Рюкзак Pacsafe Citysafe CX Petite 8 л
Фото 17 |
Pacsafe Citysafe CX Petite |
|
Рюкзак оснащений захистом від бездротового сканування пристроїв і банківських карт - RFIDsafe і комплексною системою «Антизлодій».
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pacsafe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pacsafe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pacsafe Citysafe CX Petite 8 л
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pacsafe Plecak mini damski antykradzieżowy 8L Pacsafe Citysafe CX Econyl - | 700 zł |
Pacsafe Citysafe CX Plecak miejski Ochrona RFID 30 cm econyl rose - Damy | 506 zł |
Plecak mini damski antykradzieżowy Pacsafe Citysafe CX Econyl Gravity Gray | 698 zł |
Plecak antykradzieżowy damski Pacsafe Citysafe® Petite CX - econyl black | 630 zł |
Pacsafe Plecak mini damski antykradzieżowy 8L Pacsafe Citysafe Econyl - cz | 700 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →