Рюкзак Pacsafe Vibe 150 2.2 л
Фото 8 |
Pacsafe Vibe 150 |
|
Рюкзак оснащений захистом від безпровідного сканування пристроїв і банківських карт - RFIDsafe і комплексною системою «Антизлодій».
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pacsafe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pacsafe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pacsafe Vibe 150 2.2 л
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Saszetka miejska antykradzieżowa Pacsafe Vibe 2,5L | 420 zł |
Pacsafe, Saszetka, Vibe 150 sling pack, czarny, 4L | 469 zł |
Saszetka miejska antykradzieżowa Pacsafe Vibe | 420 zł |
Saszetka miejska antykradzieżowa Pacsafe Vibe 150 czarny | 399 zł |
Plecak antykradzieżowy na jedno ramię Pacsafe Vibe 150 2,5L Szary | 469 zł |
Plecak antykradzieżowy na jedno ramię Pacsafe Vibe 150 2,5L Szary | 389 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →