Рюкзак Pacsafe Citysafe CX Mini 11 л
Фото 20 |
Pacsafe Citysafe CX Mini |
|
Рюкзак оснащений захистом від безпровідного сканування пристроїв і банківських карт - RFIDsafe і комплексною системою «Антизлодій».
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pacsafe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pacsafe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pacsafe Citysafe CX Mini 11 л
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pacsafe Citysafe CX ECONYL Mini plecak 11 l Black 2021 plecak outdoorowy E | 718 zł |
Pacsafe Plecak mini damski antykradzieżowy Pacsafe Citysafe CX Econyl - ja | 711 zł |
Plecak damski antykradzieżowy Pacsafe Citysafe CX Mini Backpack | 714 zł |
Pacsafe Citysafe CX City Backpack RFID 35 cm przegroda na laptopa econyl r | 574 zł |
Plecak mini damski antykradzieżowy Pacsafe Citysafe CX Mini Backpack - Eco | 798 zł |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →